Andělský rituál na splnění přání

16.04.2016 14:54
Tento rituál je silný, vyžaduje hodně energie a rozhodně byste ho neměli dělat ve dnech, kdy:
- jste nemocní (oslabení)
- unavení a nevyspalí
- cítíte silný stres (nejste pozitivně naladěni)
- bojíte se.
 
 
 
Ideální dny pro rituál jsou: neděle, středa a čtvrtek. Měsíc by měl narůstat.
Tímto rituálem vyšlete přímou cestou energie, které budou obsahovat jakýsi pomyslný "kód" vašeho přání. Je proto velice důležité přání specifikovat jasně, přesně, stručně, srozumitelně.
Vyhněte se románům a výrazům jako: snad, možná, asi, nevím, třeba... apod. Buďte zkrátka jasní, struční a konkrétní.
 
 
Ukázka co JE SPRÁVNĚ: Přeji si a žádám, abych do konce podzimu měl/a práci, která mě pozitivně naplňuje a kde získám plat nad ….doplníte…
Ukázka co JE ŠPATNĚ: Přeji si, abych našla/našel třeba do konce roku nějakou práci, kde budu mít dost peněz. (Co je to za termín "dost peněz"?? - pro jednoho je to deset tisíc, pro druhého padesát tisíc - buďte proto vždy konkrétní v tom, co chcete přivolat!)
 
 
Připravíte si 6 svíček, bílé, dlouhé, nekupujte žádné prcky, nebo vám nevydrží hořet. Rozestavte je do kruhu. Svíčky zapálíte přesně ve 21 hodin a necháte je hořet hodinu. Mezi tím můžete relaxovat, meditovat, myslet na své přání, vizualizovat si ho.
 
 
Po hodině přistoupíte ke svíčkám. Měli byste si sednout, nebo kleknout na zem. Pokud má někdo problém s pohybovým ústrojím, že sedět na zemi by pro něj znamenalo už z ní nikdy nevstát, sedněte si na židli před svíčky. Dlaně položíte na kolena, otočíte směrem k Vesmíru. Zavřete oči. Zklidníte tělo i mysl dýcháním do bříška. Hluboký nádech, hluboký výdech. Dýchání je pravidelné, točí se jako kolo…nezastavujeme ho, ale dýcháme krásně plynule. V duchu začněte opakovat dokola "hmmm", "hmmm", "hmmm" … - ale opravdu toto opakujte v duchu, nikoli na hlas. Tato příprava by vám měla trvat od 10 do 30 minut. Až budete cítit, že jste SKUTEČNĚ uvolněni.
 
 
Otevřete oči a zahleďte se do plamenů svíčky. Dýchání pořád udržujte pravidelné a hluboké. V duchu místo "hmmm" začněte dokola a dokola opakovat: "Andělské bytosti dobra, volám vás." Toto může trvat i hodinu (!!!) než na sobě poznáte, ucítíte, že Andělé přišli, jsou u vás, naslouchají.
 
 
 
Jak poznáte, že andělské bytosti jsou u vás?
Nejpravděpodobněji přijde nával štěstí, radosti, uklidnění. Mohou vám i téct slzy radosti. Můžete slyšet hudbu, či hlasy (vše bude krásné, mírumilovné, plné lásky). V plamenech svíčky můžete Anděla spatřit. Pokud budete mít štěstí, vaše energie bude opravdu správně naladěná, čakry otevřené, můžete Anděla uvidět vedle sebe. Můžete cítit jeho pohlazení, tedy fyzický kontakt.
Cokoli z toho zaznamenáte, Andělé přišli a je na čase jim předat žádost. Vyslovte v duchu, nebo nahlas text, který jste si předem připravili. Vyvarujte se tomu, že v této fázi budete mít potřebu Andílkům říci vše možné a nemožné… ptát se na miliony věcí, povídat si s nimi jako se sousedem.
 
 
Uvědomte si, že tento rituál je přivoláním Andělských bytostí za konkrétním cílem - tedy danou prosbou, žádostí. Pokud se s nimi začnete vybavovat, pravděpodobně se pouto přetrhne a Andělé vám zmizí. Vyslovíte pouze své přání. Kolikrát ho zopakujete je čistě na Vás, na Vaší intuici.
Opět: věřte, že spolehlivě poznáte (vycítíte), že Andělé slova zachytili, vyslyšeli a vědí, oč jste žádali. Držte se svých pocitů a za žádných okolností nepochybujte, pokud intuice bude říkat DOST a rozum se vám bude snažit vecpat myšlenku: raději to ještě 10x řekni… pak rozum zcela ignorujte!
 
 
Poděkujte. Svíčky sfoukněte ZLEVA DOPRAVA. Jednu po druhé.
Po následující 3 večery svíčky ještě zapalte, alespoň na půl hodinky (opět souzněte po jedné a zleva doprava). Ale už nic víc nedělejte. Maximálně vyslovte jednou slovo díků.
 
 
Po tomto rituálu můžete mít sny, nebo denní vidiny, případně vidět symboly, podle kterých poznáte, v jaké fázi se vaše splnění přání nachází. Čeho si máte všimnout, si všimnete. Není nutné pátrat okolo sebe s lupou a hledat kde jaký nápis. Tyto symboly a vzkazy k vám vždy doplují sami.
 
 
Mesalinda
 
 
Zpět

Akce a mimořádné nabídky

AKCE: Výklad pro duben 2018

27.03.2018 08:53
Duben bude pod zářivými toky obnovy, regenerace, nové síly a nových možností. Máme před sebou měsíc, který otevře řadu cest, ale i šancí, nabídek a snů. Pokud vás zajímá, co vám právě tento silný měsíc přinese, co vám nabídne, jaké možnosti se zrodí, jaké šance se opětovně nabídnou, jaké cesty...

Akce: výklad z andělských tarotových karet na téma práce a peníze.

15.03.2018 09:16
Trápí vás práce? Trápí vás finance? Zvažujete změnu své pracovní pěšinky? Chcete vědět, jak na tom budete v nejbližší době finančně? Pak můžete využít tuto akci. Výklad budu dělat na jednu otázku z andělských tarotových karet. Na email mesalinda@email.cz mi zašlete vaše jméno, váš věk + jednu...

AKCE: Velký jarní výklad 2018 + poselství andělů

13.02.2018 09:59
Jaro nám už pomaličku klepe na dveře a i letos můžete využít jarní akci Velký jarní výklad. Co vás během jara 2018 čeká? Nač si dát pozor? Jaké šance se okolo vás budou rodit? Jaké možnosti se nabídnou? Jaké události se rýsují na vaší časové linii? Zrodí se cesta, jak předejít problémům, nebo jak...

Velký výklad z tarotových karet pro rok 2018

05.12.2017 09:59
Přátelé, od této chvíle mi můžete zasílat objednávky na velký tarotový výklad pro rok 2018. Co vám nový rok přinese? Co vše se zjeví na vaší časové linii? Budete mít rok plný pohody nebo rok plný zkoušek? Jaká Tajemství karty odkryjí? Nač vás upozorní a jaké vzkazy vám předají? Čeká vás láska,...