Čas duchů a temných energií: 02:00 hodin

18.04.2016 09:47
Možná jste už tuto informaci četli, možná se k vám donesla přes kamaráda či Facebook a možná jste si řekli, že je to pořádná blbina… O čem je řeč? O druhé hodině ranní… Jistě, hodina duchů je vždy uváděna a ve filmech hojně využívána jako půlnoc, ale to není tak úplně pravda. Od půlnoci totiž tyto energie (většinou ne moc dobré, nebo bloudící duše zemřelých, často duše, které neví, že jsou mrtvé) začínají být „aktivní“, přičemž právě druhá hodina ranní je jakýmsi pomyslným vrcholem. Pokud se právě ve dvě hodiny ráno probudíte z ničeho nic, na 99% je důvodem to, že u vaší postele stojí duše, zbloudilý duch a chce navázat kontakt.
 
 
 
Pokud toto nastane, nevstávejte z postele do chvíle, než přejde druhá hodina ranní – pak už se svět těchto energií s naším přestává prolínat. Případně rozsviťte co nejvíce světel. V žádném případě nesviťte svíčkou, ducha nevolejte, nesnažte se s ním vůbec mluvit. A pokud se vám ukáže, ignorujte ho… Duše nemusí být vysloveně zlá, ale může být obtěžující.
Měla jsem klientku, která v dobré víře s takto bloudící duší navázala kontakt….
 
Probudila se v noci, z ničeho nic, neměla k tomu důvod, a přesto byla vzhůru. Cítila, že v ložnici není sama. A první co udělala, bylo, že se do tmy zeptala, kdo tam je, kdo u ní stojí a zda potřebuje pomoc. Tím navázala kontakt se zesnulou paní, která nevěděla, že už je rok po smrti… A od té chvíle jí tam měla pořád. Ve dne, v noci… Chodila po domě, hýbala jí s věcmi, zavírala dveře… Nechtěla ublížit, jen potřebovala pomoc. Nevěděla kde je, kdo je, proč tam je…byla zmatená. A netušila, že musí jít za světlem, nikoli k živým lidem.
 
 
Tyto duše pak odvést a vůbec přesvědčit, že jsou mrtvé je hrozně těžké a často je to práce na dlouhou dobu.
Proto je lepší s nimi kontakt nenavazovat vůbec, pokud se v této sféře neorientujete a nevíte, jak duši do světla odvést.
 
Klidnou noc bez duchů přeje
Mesalinda
 
 
Zpět