I energie barev může mít na svědomí úspěšný den

17.04.2016 09:19
 
Každá barva disponuje svojí vlastní energií, vibrací. Pokud její vibrace krásně ladí s našimi, pak nám tato barva zajistí pořádnou dávku pozitivní energie a síly. Bohužel toto působí i opačně: pokud si vybereme svetřík v barvě, která má vibrace zcela opačné než my sami, může naše veledůležitá schůzka skončit parádním fiaskem, aniž bychom tušili proč.
 
Veškeré energie, které jsou kolem nás, které na nás působí, jsou důležité. Proto byste měli naslouchat své intuici při výběru barev, ať už na oblečení, či malbě pokoje, nebo auta.
 
Barva, která jde vysloveně proti vaší energii, vibraci vám bude nepříjemná, protivná, nesympatická. Respektujte tyto pocity a nenechte se vtáhnout do myšlenek: no což, jiná barva není, tak vezmu tuto, vždyť jde jen o podprsenku, tak to nevadí….
Vězte, že vadí a hodně.
 
 
Jakmile totiž přijdete „do styku“ s barvou, která má vysloveně odpuzující energie vůči těm vašim, poznáte to na své náladě, rozpoložení, soustředění, rozhodování, jednání…. Zkrátka budete rozhozeni, mít doslova blbou náladu, případně se budete cítit pod psa.
Věřte nebo ne, ale až takovéto schopnosti a vliv na nás mají energie barev.
 
Držte se proto svých oblíbených odstínů. Vybírejte si barvy, které lahodí vašemu oku.
Kdo mě zná, ví, že já miluji růžovou, fialovou…. Pravděpodobně budu v šedesáti působit hodně divně, až vyrazím ven v růžovém kabátku, ale už teď vím, že růžovou barvu mi prostě nikdo nevezme 
 
Věk nevěk, mám ji ráda a vždy mít budu.
A to je pro mě to hlavní. Dodává mi pozitivní náladu a myšlení, pocit mladosti a svěžesti. Tak proč bych měla sahat po tmavě zelené barvě, která mi ubírá energii a tlumí moji auru?
 
Držte se proto i vy barev, které milujete. A neberte ohled na řeči, že ta barva k vám nejde, že vám nesedí, že jste na ni příliš staří/mladí, že barva tohoto kostýmku je naprosto nevhodná. Je to nesmysl. Jen vy sami víte nejlépe, jaká barva je ta vaše a tím se řiďte vždy a všude.
 
Zpět