Jak přivábit úspěch do podnikání

16.04.2016 14:41
Pokud jste začali podnikat a vaše výsledky se značně liší od očekávání, vaše zisky padají do mínusu a vaše klientela je mizivá, nevěšte hlavu. Pokud to vy sami nevzdáte, ještě není nic ztraceno.
V první řadě je důležité si uvědomit, připustit a přiznat, že okolo nás je všude moře lidí, kteří druhým nepřejí úspěch. A ve chvíli, kdy je nepřejícnost silná, okořeněná závistí či záští, může k vám vyslat silné, temné energie, které blokují radost, štěstí, úspěch a zisk.
Jako první vyčistěte místo, kde pracujete. Místnost řádně vyvětrejte a poté ji vykuřte usušenou levandulí. K vykuřování použijte LISTY levandule, nikoli květy. Místnost s vykuřovací nádobou obcházejte po směru hodinových ručiček, pravotočivě, několikrát po sobě. Poté opět vyvětrejte.
 
 
 
Složenky ukládejte do šuplíků. Nenechávejte je na viditelném místě. Pokud si zapisujete vše, co je třeba uhradit, pak i notes vždy uklízejte do šuplíku, skříně. Nenechávejte ho ležet na stole. Jestliže si vedete účetnictví v PC a jste v mínusu, nemějte složku/program na ploše. Uložte jej do nové složky, kterou pojmenujte pozitivně. Například: Zisky, moje výdělky…
 
 
Odstraňte z místnosti všechny staré, poškozené věci. Prasklé hrníčky, talířky, sklenice ruší toky energií.
 
 
Jakékoli předměty, fotografie, které ve vás probouzejí smutné vzpomínky, dejte pryč.
 
 
Obklopte se pastelovými barvami. Především barvou žlutou - přitahuje peníze a zisk. Stačí i místnost vyzdobit žlutými doplňky, jako je váza, hrnečky, obraz, přehoz, tužky…
 
 
V místnosti nemějte usušené květiny ani orchideje, oboje doslova užírá nové energie. Umělé květiny nevadí, ale samozřejmě ideální jsou rostliny živé. Všechny druhy palem vyzařují extrémně pozitivní energie.
 
 
Symbol kříže vás nechrání, je to jen církevní blud. Kříž je symbolem potíží a bolesti. Zbavte se ho.
 
 
Pořiďte si křišťál a citrín v surovém stavu. Křišťál čistí energie a blokuje negace. Citrín vábí peníze, zisk a úspěch. Oba polodrahokamy 1x týdně dávejte pod tekoucí vlažnou vodu, abyste je očistily.
 
 
Třpytivé věci odráží zlo. Pokud vám někdo nepřeje úspěch, třpytky a třpytivé doplňky odvrátí temnotu zpět k sesilateli. Velice vhodný je broušený křišťál, který se pod slunečním světlem třpytí opravdu kouzelně.
Třpytivé doplňky můžete nosit i na sobě /šperky, laky na nehty…/.
 
 
Pravidelné zapalování svící bílých a žlutých je nejen silnou ochranou, ale je i symbolem, který k Vesmíru vysílá žádost o úspěch, zisk, ochranu.
 
 
Soška slona s chobotem nahoru je velice silným amuletem, který přitahuje a udržuje štěstí. Mějte ho na viditelném, vyvýšeném místě.
 
 
Zvonkohra odhání zlo ve všech formách a podobách. Zavěste ji ke dveřím, nebo k oknu.
 
 
Mějte ale na paměti, že vy sami jste tím hlavním zdrojem úspěchu. Pokud v úspěch vy sami nebudete věřit, nebudete plni sebevíry, že dokážete uspět, pak vám nepomůže ani ten nejsilnější rituál…
 
 
Úspěch nepřichází k těm, kteří vidí prohru tam, kde se ještě nezrodila.
 
 
Zpět