Jak se karet (ne) ptát na budoucnost?

16.04.2016 17:50
Často mi píší lidé, že by se rádi zeptali karet na různé věci, že řeší ten či onen problém, ale nevědí, jak se vlastně zeptat. Nikdy u kartářky nebyli, a proto netuší, jak dotaz položit.
 
Zde je odpověď snadná a řídit by se jí měli všichni, kteří se chtějí prostřednictvím karet dozvědět rady, možnosti a řešení:
Vždy platí zlaté pravidlo – čím více vy budete konkrétnější, tím bude i konkrétnější odpověď karet. A tím také větší pomoci, rady se vám dostane.
 
Když už se rozhodnete jít ke kartářce, vyberte si takovou, ke které budete mít plnou důvěru (třeba na doporučení od kamarádky) a nespadnete do stylu myšlení, který je pro výklad karet vůbec nejhorší, tedy: Nic neřeknu, nic neuvedu a otestuji si jí, jaká vlastně je.
Tímto přístupem škodíte totiž nejvíce sami sobě.
 
 
Pokud vysíláte energie plné nedůvěry a pochybností, pak je také dostanete zpátky. Odpovědi karet budou neurčité, všeobecné, a s největší pravděpodobností budete zklamáni.
 
Pokud tedy máte pocit, že si kartářku musíte nejprve otestovat, raději se otočte a hledejte si jinou, kde pocítíte plnou důvěru a nebudete mít problém se otevřít, popsat jí vše, co vás trápí. Jen tak se totiž můžete dočkat maximální odpovědi, rady karet, nastínění řešení a cest.
 
Já osobně dotazy, které vůbec nemám ráda, jsou typu: „….tak nějak všeobecně, co mě čeká…“ Protože vím, že na všeobecný dotaz zákonitě musí přijít všeobecná odpověď. Co vysíláme, to přijímáme. A já zastávám ten názor, že chodit ke kartářkám čistě ze zvědavosti je hra s ohněm. Pouhá zvědavost bez vyšších cílů (učit se a poznávat) nebo odhodlání (nastoupit v životě na novou, lepší cestu) do magie nepatří.
 
Magie není krabička s překvapením, abychom se jen tak těšili, cože to z ní vyskočí. Protože jednoho dne by to překvapení nemuselo být vůbec hezké.
 
Mějte energie v úctě. Mějte v úctě i karty, které s vámi hovoří a buďte k nim vždy otevření jako k nejlepšímu příteli. Jen tak vám výklad karet a magie celkově přinese do života pomoc v té nejčistší podobě.
 
 
 
Zpět