Jak se spojit s andělem?

17.04.2016 15:08
Hned na úvod tohoto článku bych ráda upozornila, že každé setkání s andělem je jiné. Probíhá jinak, přináší jiné pocity, jiné vidiny, jiné dojmy. Čili není možné, a ani reálné, čekat, že vše proběhne přesně podle návodu, nebo podle toho, co vám vyprávěla sousedka.
Každý jsme jiný, jinak vnímáme a i to se odráží na našich setkání s andělskými bytostmi.
 
Pokud ještě nemáte se setkání s andělem žádnou zkušenost, postupujte následovně:
Posaďte se pohodlně a uvolněně směrem na sever. Odežeňte od sebe všechny myšlenky, uvolněte tělo
maximálně, jak to jen jde. V podstatě se snažte meditovat. Je dobré, pokud nejste najedení, ale nesmí vás rušit pocit hladu, chladu, horka atp.
 
 
 
Zkuste myslet jen a pouze na přání, vidět anděla, setkat se s ním. Mějte zavřené oči. Dýchejte pomalu. Může se stát, že propadnete tak hluboké meditaci, že usnete. To je špatně. Hlídejte si své tělo v podvědomí.
 
Pokud cítíte, že jste duchem opravdu čistí, vyslovte přání vidět svého anděla. I zde platí, existuje nespočet "zaručených" formulací, jakými anděla přivolat. Ale jedná se jen o
berličky. Vsaďte a věřte sobě. Přivolejte si anděla intuicí. V duchu, nebo nahlas. Použijte slova, jaká vám vyplavou na hladinu mysli.
 
 
Pokud opět ucítíte, že vše již bylo řečeno, otevřete oči. A zde se dostáváme k prvnímu odstavci. Ano, můžete opravdu vidět anděla, krásnou bytost s křídly. Můžete ale také cítit jen jeho sílu a energii (nejčastěji v oblasti žaludku), můžete anděla spatřit ve své mysli, a můžete ho slyšet. Slyšet, jakoby stál vedle vás, nebo byl ve vaší hlavě.
 
 
Tato setkání chtějí praxi. Jen díky ní totiž rozpoznáte, kdy se skutečně jedná o setkání a kdy se zkrátka nedaří.
Ale věřte, že andělé se s námi setkávají rádi. Stejně, jako my s nimi. A pokud to je jen trochu možné, přijdou a ukáží se nám.
 
 
Pokud se vám nebude dařit, nevěšte hned hlavu. Vše chce svůj čas.
Naučte se pozorovat svoje tělo i mysl. Přijde doba, kdy už ani anděla nezavoláte a budete přesně vědět, že tu je s vámi, připraven pomoci, vyslechnout vás...
 
 
Zpět