Jak si přivolat báječný den

16.04.2016 10:49
Pokud se Zákonem přitažlivosti začínáte, nejste v něm ještě zběhlí mistři, kteří si hravě přitáhnou cokoli, doporučuji začít využívat tuto sílu ve dnech, kdy máte volno - nebo minimálně volnou hodinku na to, abyste si sedli s čajem, nebo kávou pod paprsky ranního slunce a beze spěchu si přivolali krásný den. Pokud se vám toto začne skutečně dařit… Jen si představte: víte, kolik fantastických dnů máte před sebou? Mně se toto osvědčilo ve dnech, kdy je opravdu hezké a voňavé ráno /na což si budeme muset ještě pár měsíců bohužel počkat/. Sluníčko se směje na obloze, na trávě se třpytí rosa jako prastaré diamanty a vzduch voní jako mladý život plný něžné energie.
 
 
Zkrátka ráno, kdy máme fajn náladu hned, jak otevřeme oči a kdy se cítíme plni elánu - přesně tyto dny vybírejte pro uplatňování Zákonu přitažlivosti pro báječný den.
 
 
 
/Pokud bydlíte na sídlišti a nemáte možnost se probouzet s přírodou okolo sebe, nevadí. Zákon přitažlivosti můžete praktikovat buď z postele, než vyskočíte do nového dne, nebo na balkóně, u okna s šálkem lahodného čaje v ruce/.
Nyní vám popíši, jak já sama takto tvořím den. Rozhodně není nezbytné se držet všech kroků, vše dodržet do detailů, ale můžete tento způsob využít jako inspiraci pro vlastní sílu přitažlivosti.
 
 
Hodím na sebe župan a ještě v pyžamu vyjdu na verandu. Jako první se zhluboka nadechnu, abych věděla jak dnešní den/ráno voní.
/Všimněte si prosím, že každičké ráno skutečně voní jinak/.
 
 
Pak si udělám kávu, případně mi ji přinese manžel, posadím se s šálkem a několikrát se opět zhluboka nadechnu. Nasávám do sebe svěží vzduch, jako by to byl léčivý opar mlhoviny z dalekého Vesmíru. /Ve městě je toto někdy obtížné, ale stejně dobře funguje i vychutnávání si vůně čerstvé kávy, nebo čaje/.
Rozhlížím se kolem sebe a všímám si všech detailů. Mysl zaměstnám rozkazem: "Všímej si všeho okolo sebe!".
Zaposlouchám se do všech zvuků, které ke mně dolehnou...
Zpět ptáků, povídání cvrčků, štěbetání dětí dole v táboře…. Vnímám zkrátka vše okolo, se smysly aktivovanými na maximální výkon.
 
 
Poté se zaměřím na své nitro. Na tlukot svého srdce.
A v tuto chvíli začnu v mysli tvořit vize sebe sama, jak moc jsem šťastná. Záměrně tvořím pocity radosti a nadšení, upínám myšlenky na to, že všechno bude zkrátka úžasné.
Takto "tvořím" do chvíle, než to nadšení a těšení se z nového dne SKUTEČNĚ cítím a VÍM, že ten den bude jedinečný. Až poté vstanu a řeknu: "Žádám Vesmír o den plný štěstí a radosti".
A věřte mi, funguje to jako zázrak z pohádky.
 
 
Rodit v sobě silně pozitivní pocity se nemusí podařit hned, nenechte se odbýt nezdarem. Úspěch přijde možná za den, za týden, za měsíc, ale přijde. Podaří se vám to.
Ranní Zákon přitažlivosti používejte jen tehdy, kdy už při otevření očí cítíte, že to dnes půjde. Nelámejte nic přes koleno. Zbytečně byste se blokovali. Pokud se probudíte s bolestí hlavy nebo pocitem nevyspání, nepodaří se vám Zákon přitažlivosti uvést do chodu a zbytečně pak budete zklamáni. Raději tedy přitahování odložte.
 
 
Čím déle vydržíte v sobě vrstvit pocity radosti z toho, jak skvělý den bude, tím silnější budou energie Zákonu přitažlivosti. Nespěchejte proto a nevybírejte si dny, kdy se co chvíli budete muset dívat na hodinky, nebo na vás budou volat děti. To raději vstaňte o hodinu dříve, ať máte klid a čas jen sami pro sebe.
 
 
Ta síla je ve vás. Jen a jen ve vás… a věřte mi, má ji v sobě ukrytý každý. Úplně každičký člověk na světě.
 
 
Mesalinda
 
 
Zpět