Jak zastavit zlo, které vůči vám vysílá jiná osoba?

16.04.2016 14:51
Určitě jste se za svůj život již setkali s osobou, která na vás neustále útočila, vysílala směrem k vám zlo, pomluvy, ataky, dělala naschvály aniž by k tomu měla jakýkoli rozumný důvod.
Podobné útoky dělají lidé nešťastní, lidé, kteří vám závidí, lidé, kterým z nějakého důvodu ležíte v žaludku - což je ovšem neomlouvá. A vy máte plné právo se bránit.
Bohužel, řešení rozumnou cestou, rozumnou komunikací bývá v těchto případech nulové a bez efektu. S podobnými jedinci většinou zkrátka domluva možná není. A pokud není možná domluva, přichází čas na jednoduchý leč účinný rituál:
 
 
Do skleničky napustíte studenou vodu.
Vodu poté musíte čímkoli obarvit na modro /například vodovkami, barvou na vajíčka, apod./.
Na papírek napíšete celé jméno člověka, který na vás neustále útočí, papírek přeložíte a ponoříte jej do modré vody. Skleničku postavíte do mrazáku, vodu i s papírkem necháte zmrznout a již ji nevyndaváte.
/V mrazáku tedy musí zůstat tak dlouho dokud máte podezření, že útoky budou pokračovat/.
 
 
Jedná se o ochranný rituál, který ničí energie zla vysílané vůči vám. Nemá to nic společného s černou magií, pouze chráníte sami sebe.
 
 
Mesalinda ♥
 
*******
 
DODATEK: V komentářích z FB se mi tu prezentovala jakási osoba, která křičela do světa, že tento návod je její, že jsem jí ho ukradla, a samozřejmě nezapomněla si sem prsknout reklamu na své stránky. Škoda, že si už nevybavím jméno... Každopádně jsem si dala tu práci a prošla své čarodějnické knihy - většinu rituálů nosím v hlavě, takže mi toto fakt zabralo nějaký ten čas, ale výsledek byl plodný: základ tohoto rituálu pochází od čarodějky, původem z Kuby, jejíž jméno je Ileana Abrevová.
 
Zpět