Jste v nouzi? Přivolejte Anděla!

16.04.2016 09:42
 
Andělé jsou všude kolem nás. Pozorují, sledují nás lidi, jak si vedeme v určitých situacích, jak řešíme problémy, nebo jak si vážíme lásky. Zajímá je to, jak žijeme. A nejsou ani lhostejní k tomu, když trpíme.
Problém je, že Andělé bez našeho svolení, naší žádosti o pomoc nesmějí zasáhnout ani pomoci i kdyby 100x chtěli.
 
 
Pokud jste tedy na dně, ve svízelné situaci, nebojte se požádat je o pomoc.
Pokud jste někde slyšeli, či četli, že Andělé nemohou pomoci všem, není to pravda. Každý z nás má minimálně jednoho svého Andílka (většinou jich je ale daleko více), který je připraven udělat vše pro naše dobro v rámci toho, co je mu dovoleno.
 
 
 
 
Pamatujte, že Andělé naslouchají, nebojte se proto s nimi hovořit.
Nebojte se je v duchu, nebo nahlas zavolat a říci jim, že žádáte o pomoc, že prosíte o radu, že jim dovolujete, aby vstoupili do vašich životů a zasáhli tam, kde je to nutné.
 
 
Zapalte jim svíčku. Ideální je bílá či stříbrná. Napište jim klidně prosbu na lísteček a ten pak nechte u hořící svíčky. Snažte si představit krásné zářící zlaté světlo, které je všude kolem vás, obklopuje vás a chrání jako matka. Tím vším svoji energii ladíte na energii andělskou, a Andělé na ni reagují okamžitě.
 
 
Nevěřte, že právě vy svého Anděla nemáte. Je tu u vás, pro vás…jen je nutné mu dovolit, aby zasáhl a pomohl vám. Někdy pomoc přichází ihned, někdy je třeba trpělivosti…ale věřte, že vždy Andělé udělají vše proto, aby pomohli, jak jen to půjde.
A vy jim nikdy nezapomeňte poděkovat.
 
 
Zpět