Kdy byste rozhodně neměli chodit ke kartářce?

17.04.2016 09:23
Myšlení, že ke kartářce můžeme jít kdykoliv, napsat si o výklad kdy chceme, nechat si vyložit jak je libo, je velice mylný. Existují určitá pravidla (a ty bychom skutečně měli dodržovat), kdy je lepší nechat výklad karet na jinou dobu.
 
 
1. Máte strach. Pokud se opravdu bojíte nahlédnout do karet, nenechte se kartářkou nikdy přemluvit. Nemám na mysli takové ty běžné obavy „co tam asi bude“? (Ty má většina z nás). Ale myslím tím svírající strach, který nám našeptává, ať to neděláme.
 
 
2. Pokud přijdete ke kartářce, nebo se s ní spojíte písemně a její reakce Vám vůbec nesedí, utíkejte, co vám nohy stačí. Vaše energie na sebe reagují agresivně a to pro výklad není nikdy dobré. Přiznám se, že zrovna nedávno jsem také jeden výklad odmítla poté, kdy mi od klientky přišel mail, který se mě dotkl. Věděla jsem, že dělat výklad už možné není a obratem jsem jí raději platbu vrátila.
 
 
3. Jdete ke kartářce jen ze zvědavosti? Nedělejte to. Karty bychom vždy měli používat na problémy, hledání cest a řešení. Ne čistě ze zvědavosti, nebo testování kartářek.
 
 
4. Máte problém, který chcete řešit pomocí karet, ale vnitřně cítíte, že ještě nenastal ten správný čas? Naslouchejte své intuici. A s výkladem vyčkejte třeba den, dva. Energie mohou být slabé a je lepší vždy vyčkat, než něco uspěchat.
 
 
 
 
Zpět