Když je nám mizerně a máme pocit, že v životě nic nevychází… JAK SE S TÍM PORVAT?

16.04.2016 10:30
Období smutku, pocitů, že všechno je nějak na levačku, že se nic nedaří, že naše sny vzaly za své, zná asi každý. Život není o tom být jen na výsluní, užívat si a nemít starosti. Pak bychom totiž ani nevěděli, že jsme šťastní a spokojení…
Co ale dělat, když období nezdaru, neúspěchu, pocitu vycucnutí a beznaděje trvá už moc dlouho? Když nás vysiluje, bere naději i radost. Když máme pocit, že život je jen šedivý a krásné barvy už nepřijdou?
Pokud právě toto prožíváte, můžete se nacházet v etapě života, kdy Vaše energie jsou již staré, vyčerpané a nemají sílu přitáhnout cokoliv hezkého. V tomto případě je pozitivní to, že takovéto období vždy jednou skončí. Dříve, nebo později, ale skončí.
Někdy se ale zasekneme v životě tak nějak sami. A energie neenergie, nedaří se prostě nic.
 
 
V práci to stojí za starou belu, šéf je ignorant, podnikání nefunguje, ve vztahu to skřípe, případně už ani žádný vztah neexistuje.
Co potom? Jak toto období zlomit, nebo alespoň přečkat?
 
 
Pravidlo jedna zní: čím více se v tom budete patlat a přehrabovat, tím horší a delší to bude. V době absolutní stagnace a smutku je sakra těžké se upnout na cokoli pozitivního, ale věřte, jde to. Jenom je potřeba odhodlání, síla přehodit tok myšlenek a doslova si přikázat upnutí na cokoli hezkého, co chceme a za čím si jdeme. Na toto je ideální večer, kdy už ležíme v klidu v posteli. (Protože rána většinou bývají hodně zlá a hned po ránu začít bojovat s negacemi sami v sobě, je téměř nemožné).
Takže začněte na sobě pracovat večer. Místo toho, abyste leželi, převalovali se a mysleli na to, jak vše je totálně blbě, uvolněte se. Povolte v těle všechny svaly, ležte tak, abyste se cítili pohodlně a ze všech sil začněte myslet na to, co skutečně chcete. Jak se vám daří, jak toho docílíte, jak to život zařídí a přinese naději, štěstí, úspěch, lásku.
 
 
Snažte si vybavit do detailů pocity, jak šťastně byste se cítili. Jak spokojení byste byli. Jaká radost by byla kolem Vás. Jakmile máte tento obraz, nebo film před sebou, začněte v duchu mluvit na svoje Ochránce a je jedno, koho si vyberete. Andílky, Ježíše, je jedno, jak "JE" oslovíte. Prostě na ně mluvte, zavolejte je. Požádejte je o pomoc, radu, signál, znamení. Pokud v této fázi ucítíte teplo a brnění kolem žaludku (což je třetí čakra), jsou u Vás, naslouchají a vědí, jaké problémy máte a proč je voláte. Právě v této fázi můžete dospět k absolutnímu uklidnění, že vše bude tak, jak vy sami chcete. Povídejte si s nimi, vychutnávejte si vnitřní pocity těla… Někdy přijde i samovolný pláč úlevy. Nebraňte se mu. Jsou to energie z Univerza, jiného světa a bytí, které se točí kolem Vás, naslouchají a hledají řešení, cesty a možnosti. Hladí Vás a chlácholí.
 
 
Pokud se vám jednou podaří na tyto energie napojit, přivolat si je pak kdykoliv je už snadné. Můžete se v duchu zeptat i na jméno, jakým Je (Ho) máte zavolat. Jakmile položíte tuto otázku, první co se v mysli objeví je jejich odpověď. Zapamatujte si to jméno. A kdykoliv vám zase začne být zle, zavolejte v duchu ono jméno a soustřeďte se na svoje vnitřní já. Může se stát, že v ten moment pomoc, nebo cokoli, co Vám ukáže, že Ochránce je už u Vás, se projeví ve světě fyzickém. Nelekněte se toho. Ten signál může být jakýkoliv, nečekaný zvuk, blikání žárovky, světlo, prostě cokoli, čeho si všimnete a budete vědět, že to není obvyklé. V tu chvíli už nejste sami. Jste pod Ochranou, jste v bezpečí a na Vašem problému "se pracuje".
 
 
Důležité je věřit, absolutně a bez otázek. Vaše pochyby a nevíra snižuje energie, které Vás s Ochránci spojují a může je zpřetrhat zcela. Toto napojení na Vyšší bytosti můžete dělat večer co večer, a jakmile už budete vědět, že toto zvládáte, napojení půjde krásně i přes den. Můžete žádat o věci zásadní, ale i o věci trošku malicherné. Přiznám se, že párkrát jsem i já využila pomoc v "blbostech" :-) Nebojte se vyzkoušet i toto, neurazíte je. Ochránci rádi pomohou tam, kde můžou, a když mohou pomoci IHNED, mají o to větší radost, byť je to opravdu maličkost, nebo blbinka.
 
 
Zpět