Modlitba k Andělům pro štěstí v životě

16.04.2016 10:03
Andělé mají i tu moc přivolat k nám štěstí. Ihned a z minuty na minutu. Důležité je ale požádat je o to, nebát se otevřeně říci, co chceme a hlavně: dovolit jim to.
Bez našeho svolení Andílci do našich životů nemohou zasahovat, i kdyby chtěli sebevíc (vyjma krizových situací a situací, kdy jde o život a náš čas ještě nenastal).
 
 
Zapalte bílé nebo stříbrné svíčky. Je důležité, abyste dokázali navodit příjemnou atmosféru pro sebe i Andílky. Zapalte vonnou tyčinku.
 
 
Pohodlně se posaďte před svíčky, pozorujte jejich plamínky a zklidněte mysl. Snažte se nemyslet na nic, pouze sledujte plamínky, jak se krásně mihotají, jak stojí na místě, jak sem tam zaplápolají…
Vydržte takto tak dlouho, než budete skutečně uvolněni, s čistou myslí.
 
 
Zavřete oči a řekněte nahlas nebo v duchu: "Volám svého Anděla Strážného, volám celým svým srdcem i duší svého Ochránce a žádám o pomoc…" (opakujte klidně vícekrát za sebou, než přistoupíte k dalšímu textu). "Prosím, ať je od této chvíle v mém životě přítomna energie štěstí v hojné míře. Prosím, ať od tohoto okamžiku jsem v samotném středu energie štěstí, ať mě obklopuje ze všech stran, chrání a pomáhá všude tam, kde já sama chci a potřebuji. Dovoluji, aby se tato čistá energie štěstí stala součástí mého života teď a tady."
Poděkujte.
 
 
Představujte si, jak se kolem vás rozprostírá zářivě bílé světlo… je krásné a příjemné, sála z něj láska a dobro, představujte si ho jako šál, závoj, který vás zahaluje. Snažte se toto světlo vnímat všude kolem sebe. Myslete na svého Anděla, myslete na něj s láskou a vnímejte své pocity, vychutnávejte si je tak dlouho, jak vy sami budete chtít. Nechte poté svíčky zcela dohořet. Nepochybujte o svém přání a berte ho, jako by bylo již splněno.
 
 
Mesalinda
Zpět