Návod: Filtrujte ze života negativní věci a události

16.04.2016 10:44
Negativní myšlenky, strach, obavy, nejistota.... Už jen ta slova samotná znějí ošklivě. A co teprve energie, které dokáží vysílat (a hlavně přitahovat), když tyto emoce uvedeme sami v sobě do chodu. Pak je to zkrátka malér.
Ale upřímně: existuje člověk, který nikdy nemá strach, obavu nebo se cítí vždy sebejistě? Neexistuje.
A pokud někdo tvrdí, že on takový je, pak lže sám sobě. V lepším případě jen svému okolí.
 
 
Strach je emoce, která se šíří mezi lidmi jako extrémně nakažlivý virus. Ano, tak silně negativní energie strach má. Ale nevadí - i tak je možné se s ním totiž porvat, profiltrovat ho svou myslí, aby jeho energie byly natolik oslabené, že se do našeho života již nepromítnou.
 
 
 
Z čeho máte strach? Co vás děsí? Nějaká situace? Událost?
Přehrajte si ji v mysli. Udělejte si film z toho, co ve vás tolik probouzí strach. Pěkně krok za krokem. Zavřete oči a vizualizujte si svůj děs do všech podrobností.
 
 
Bojíte se například, že vás partner opustí? Tak si to představte... Do všech detailů. Jak to udělá? Co řekne? Co pak bude? Jak se budete vy cítit?
Tuhle představu nesmíte odfláknout. Musí být pečlivá, barvitá a musíte mít pocit, že se to skutečně děje.
 
 
Až bude dílo dokonáno, otevřete oči a nahlas řekněte sami sobě pevným hlasem: "A přesně tohle se nestane. Prožila jsem si to ve své mysli a v mém životě to už nemá co pohledávat." Tím seberete veškerou energii Zákonu přitažlivosti, který by předtím mohl - díky vašemu strachu - spustit sled katastrof.
Jakmile toto vyslovíte, už se k té představě, vizi nevracejte. Nikdy. Musíte mít v sobě absolutní víru, že jste odehnali to, čeho se děsíte. Je to pryč. Už vás to neohrožuje, už se nemáte proč bát. Nestane se to.
 
 
Nyní si už můžete tvořit a přitahovat to, co chcete. Vaše energie jsou čisté.
 
 
Mesalinda
Zpět