Pokud se v místnosti necítíte dobře, je třeba sladit energie. Poradím vám, jak na to…

16.04.2016 15:04
Občas se stane asi každému z nás, že se v nějaké místnosti necítíme dobře. A nemusí k tomu být žádný zjevný důvod. Nemusí tam sídlit nízká a destruktivní entita, nemusí na nás atakovat ani geopatogenní zóny. Někdy zkrátka jen naše vlastní energie není v souladu s energií dané místnosti. A pokud se tento jev objeví doma, či v kanceláři, je to problém a ne zrovna zanedbatelný.
Podobný nesoulad s energií v místnosti může vyvolávat bolesti hlavy, úzkost, nervozitu, ataky vzteku, špatné soustředění, mizerný spánek…
Pozitivní zprávou je, že lze celkem snadno a hlavně rychle tyto energie vyrovnat, naladit na sebe tak, aby byly konstruktivní a my se na daném místě začali konečně cítit "jako doma". V pohodě a v harmonii.
 
 
Stačí jediné: Denně po dobu jednoho týdne choďte po rušivé místnosti dokola a to tak, že vyjdete z místa, kde je sever, místnost obcházíte pravotočivě, alespoň 10x za sebou.
Nemusíte stěhovat nábytek, vynášet gauč, postele, křesla…ty jen obejděte. Důležité je, abyste vyšli ze severní strany a chodili PO směru hodinových ručiček.
 
 
Čím častěji tento proces budete dělat, tím rychleji se energie vaše a energie v místnosti sladí a vymizí vše rušivé, vše, co vám vadilo, vše, co ve vás probouzelo negativní stavy a pocity.
 
 
 
Zpět