Proč je nebezpečné myslet negativně?

16.04.2016 17:18

Kdo z nás by to neznal? Vtíravé myšlenky, černé jako noc, že to či ono dopadne blbě, že úspěch určitě nepřijde, že se celá situace vyvíjí úplně jinak, než potřebujeme, popřípadě, že na výhru prostě nemáme štěstí…

Aby bylo jasno hned na úvod: Pokud tyto myšlenky budou ve vaší mysli převládat nad 30% (což je opravdu málo vzhledem k tomu, kolik myšlenek nám přes den proletí hlavou – tak si představte, kolik energie vysílají), pak se skutečně věci začnou sypat, přijdou problémy, v nejhorším případě i prohry… Už pár měsíců pozoruji, že mezi lidmi negativní myšlení roste, bublá, narůstá…je jak houba, která do sebe víc a víc nacucává negace a rozrůstá se nekontrolovatelně všude kolem.

Jednak za to mohou energie okolo nás, jednak za to může styl života, shon, stres, nedostatek peněz, lásky… Celkově to, jak žijeme je přímým zdrojem našeho myšlení. Nebo chcete-li: Naše myšlení odráží svět okolo nás.

Je to otřepaná fráze, ale vězte, že pravdivá: Pokud chcete v životě uspět, musíte v první řadě uspět sami u sebe. Věřit si, nepochybovat, jít za svým cílem a myšlenky mít silně obaleny jistotou, vírou, že vše bude tak, jak vy chcete.

 

Ano, toto JE náročné. Udržet si pozitivní myšlenky je někdy sakra dřina, ale nic není zadarmo. Nikdy nic nepřijde jen tak a skvělý dar od života k nám nepřipluje náhodou.
To co chceme, si prostě vybojovat musíme.
Celý život se učíme a poznáváme, celý život se zdokonalujeme a čím je naše duše vyzrálejší a energie připravenější přijímat věci nové, tím se mění i naše myšlení.
Úspěch jde ruku v ruce s jistotou, vírou v sebe, vědomím, že cíl nás nemine.

 

Pokud hledáte práci a myslíte hlavně na to, jak málo peněz máte a jak zase budete odmítnuti při pohovoru, skvělá práce se vám vyhne.

Pokud toužíte po lásce a jste plni strachu, že to nevyjde, nepřijde, že láska skončí a vyprchá, pak na ni raději rovnou zapomeňte.

Pokud máte sen a v hlavě myšlenky hlavně na to, že je nereálné, aby se tento sen vyplnil, tak ho rovnou také vymažte…

Nejistota, malá sebedůvěra, strach a obavy jsou zabijáci všeho dobrého.

Můžete se na hlavu stavět, ale když si nebudete věřit, nebude si jisti tím, že to, co chcete, prostě budete mít, vaše šance na úspěch mizí stejně rychle jako sníh na Sahaře.

Vše je to zákon energií. Co přitahuje, co od sebe oddalujeme.

Když vím, že vyhraji, energie se přesně tak začnou tvořit, formovat a měnit. Začnou sílit a růst dle našich vibrací.

Kdežto ve chvíli, kdy se bojíme, nevěříme, energie slábnou, odumírají a uvolňují místo přesně opačným vibracím…

 

 

Už jste někdy viděli úspěšného obchodníka, který o sobě pochybuje a nevěří si?

Už jste někdy viděli šťastnou manželku, která má nulovou sebedůvěru?

Už jste někdy viděli vlivného politika, který se bojí prosadit to, co chce?

Samozřejmě že ne.

Čistě pro odlehčení: Myslíte si, že kdyby Popelka neměla dost odvahy a sebedůvěry na to, jít na ples, vzala by si nakonec prince?

Mesalinda ♥

 

 

 
Zpět