Zákon přitažlivosti v našem životě

16.04.2016 10:46
Nedávno mi přišel e-mail od jedné dlouholeté klientky, která vyslovila otázku, nebo spíše obavu, zda Zákon přitažlivosti opravdu existuje, opravdu funguje a je skutečně schopen změnit naše životy. Evidentně byla plná nejistoty a obav věřit v něco, nač nemá hmatatelný důkaz. Její snaha přivolat si do života různé věci, totiž vyšla vždy na prázdno. Vysvětlila jsem jí, že jestliže tento Zákon funguje u tisíce, ne-li milionu lidí, je to důkaz, který hledá. To, že něco nevidíme, neznamená, že to neexistuje.
 
A pokud tento Zákon funguje u jiných lidí, neexistuje důvod, aby nefungoval i u ní.
Tento Zákon není nějakým bonusem jen pro vyvolené, pro osvícené lidi, pro člověka políbeného duchovnem. Tento Zákon je součástí všeho. Lidí, života, Vesmíru.
 
Znáte staré dobré přísloví, že vrána k vráně sedá? A přesně tak je to i s těmito energiemi.
To, co si přitahujeme, to také dostaneme.
 
 
 
Vždy jsem psala svým klientům, aby události nesváděli na Osud. Osudem máme dáno minimum věcí a i tyto věci a události můžeme z 99% změnit právě Zákonem přitažlivosti.
Včetně karmických dluhů.
 
 
Jednoduše řečeno: život máme ve svých rukách hlavně my sami. My jsme tvůrci toho, co přijde, my jsme zodpovědní za to, jakou časovou linii právě tvoříme.
Naše myšlenka, ale i víra či nevíra je mocná energie, která hýbe událostmi. Stejně tak jako strach, nejistota, obavy. Všechny naše pocity, emoce přitahují stejné typy energie.
 
 
Věříte na pověru, že vše zlé přijde ve třech krocích?
Pak i věřte, že přesně tak tomu u Vás bude.
Proč?
Protože jste zkrátka tuto myšlenky vyslali, ta nabrala sílu a vrátí se jako bumerang ve hmotné podobě: 3 problémů za sebou.
Zkuste věřit tomu, že právě dnes budete mít 3 šťastné události, nebo novinky, které vám přinesou nesmírnou radost.
A garantuji vám, že ty události se objeví.
V mnoha knihách se dočtete, že používat Zákon přitažlivosti je velice snadné. Upřímně: s tímto až tak plně nesouhlasím. Samotný proces zhmotňování skutečně snadný je. Horší už je to s naší sebekázní, s kontrolou toho, co vysíláme. A i zde za mě mluví zkušenosti.
Myslíte si, že jsem vždy byla správně naladěná, abych si denně přitahovala jen to, co skutečně chci?
Ani omylem.
 
Je to totiž práce na sebezdokonalování, náročná práce o sebekontrole a málo kdo toto zvládne z minuty na minutu.
Důležité je se rozhodnout. Zrodit v sobě jistotu, že tento Zákon začnu uplatňovat, že mu plně věřím a že svůj život začnu žít jinak. Tak, aby Zákon přitažlivosti pracoval pro mě. Nikoli proti mně.
Ve chvíli, kdy budete mít v sobě obavu, že to stejně fungovat nebude, tak už jste špatně naladěni. Už vysíláte energie, které se vrátí v podobě: "Máš pravdu, nefunguje to."
 
 
Položte si proto otázku a odpovězte na ni upřímně: Věříte, že Zákon přitažlivosti existuje, funguje a může kompletně změnit Váš život?
Pokud si odpovíte ANO, pak jste připraveni na další kroky.
 
 
Mesalinda
 
 
Zpět